TŘÍDNÍ UČITEL - PAVLA TICHÁ

12. 3. 2020

Dobrý den,

všechny zdravím a posílám několik informací ke vzdělávání Vašich dětí v době, kdy budou zavřené školy.

Vaše děti dostaly od vyučujících v úterý 10.3. učivo a pracovní listy z Př, D, Čj, Aj a F. V průběhu příštího týdne dostanete k dispozici další materiály a pracovní listy. Budou připraveny v elektronické i tištěné podobě. Můžete si pak vybrat, zda si materiály vytisknete sami nebo využijete tištěnou podobu, která bude pro Vás připravená ve škole. Současně Vás upozorňuji, že tyto materiály mohou ve škole vyzvednout pouze rodiče. Žákům je vstup do školy zakázán. Sledujte prosím webové stránky školy a vzkazy pro rodiče.

Děkuji za spolupráci a přeji hezký den

15. 3. 2020

Dobrý večer,

pracovní listy v elektronické podobě od všech vyučujících najdete na našem společném třídním e-mailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  , heslo: trida6A . Pracovní listy v tištěné podobě budou k dispozici v určenou dobu (upřesněno na školním webu) na vrátnici školy.

Prosím o aktivní přístup v plnění zadaných úkolů.

16. 3. 2020

Dobrý večer,

z důvodu omezení volného pohybu osob nařízeného vládou budou vyučující zasílat materiály k domácímu vzdělávání pouze v elektronické podobě. Sledujte třídní e-mail, kde tyto materiály najdete.

Děkuji za pochopení.

26. 3. 2020

Dobrý den,

na včerejší poradě jsme se dohodli s vyučujícími a ředitelem školy, že nové úkoly budou všichni vyučující vkládat na třídní e-mail vždy v pondělí a na jejich vypracování budou mít žáci týden (do dalšího pondělí). Je nutné, aby děti pracovaly a posílaly vyplněné úkoly.