TŘÍDNÍ UČITEL PaedDr. Jana Škrlová

po dobu distanční výuky bude naše třída komunikovat prostřednictvím  messengeeru (Masaryčka 6.A), který bude sloužit k zadávání úkolů a komunikaci  žáků s vyučujácimi . Žáci musí společnou skupinu  pravidelně sledovat. V případě, že by si Váš syn/dcera neplnili řádně své povinnosti, budete ihned informováni.

Úkoly v tištěné podobě ke stažení budou k dispozici i na emailové adrese    Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.   heslo:   6Azsmasarykova2020

S případnými  dotazy se na mě můžete obrátit na emailové adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  , na telefonním čísle školy 571 614 764 nebo prostřednictvím vašich dětí na messengeru.

Děkuji Vám za spolupráci.

16. 10.2020

Finanční pomoc rodinám pro online výuku

V souvislosti s epidemií mohou rodiče žáků podat Žádost o mimořádnou okamžitou pomoc - proplacení internetového připojení pro on line výuku svých dětí.

Každá žádost se posuzuje individuálně.

Doporučujeme rodičům, aby se co nejdříve telefonicky obrátili na ÚP ČR, KoP Valašské Meziříčí, Mgr. Michalu Zimkovou, vedoucí oddělení hmotné nouze tel. 950 173 743, 770 120 553.

2.11.2020

od 2.11.2020 bude probíhat rozšířená online výuka zaměřená na stěžejní předměty. Účast na online hodinách je povinná. Výuka ostaních předmětů bude i nadále probíhat distanční formou na messengeru.

Využívejte třídní e-mailovou adresu, na které najdete seznam úkolů pro jednotlivé vyučovací týdny a kde si můžete stáhnout pracovní listy a zápisy.

Věnujte prosím zvýšenou pozornost svým dětem, zda si řádně plní školní povinnosti. Všichni vyučující se snaží zadávat pouuze takovou práci, kterou žáci zvládnou sami bez vaší pomoci. Díky kontaktu na messengeru mohou žáci  navíc vyhledat pomoc při plnění úkolů přímo u vyučujích nebo paní asistentky. Nic jim tedy nebrání zodpovědně pracovat.

V této nelehké době přeji nám všem  zejména pevné zdraví a brzký návrat k našim běžným životům.

Děkuji za spolupráci,

Jana Škrlová

třídní e-mailová adresa :    Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.        heslo:   6Azsmasarykova2020

ROZVR ONLINE HODIN :

6.A 900 – 940 1000 - 1040 1100 - 1140