TŘÍDNÍ UČITEL - EDITA CHMELOVÁ

12.3.2020

Milí rodiče a žáci,

zdravím Vás a připomínám, že po dobu uzavření školy mají žáci zadanou práci a úkoly od jednotlivých vyučujících. Dále prosím sledujte webové stránky školy s aktuálními a doplňujícími informacemi. Děkuji Chmelová Edita

16.3.2020

Zdravím žáky 7.A a jejich rodiče,

doufám, že jste zdárně zvládli první přísun úkolů z minulého týdne.  Další učivo a úkoly od jednotlivých vyučujících najdete na mailové adrese naší třídy: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. pod heslem: trida7A. Prosím přistupujte k těmto úkolům zodpovědně a dál sledujte webové stránky školy. Děkuji.

S pozdravem Edita Chmelová

22.3.2020

Dobrý den 7.A,

zdravím všechny a přináším další informace ke vzdělávání po dobu uzavření školy. Prosím Vás, buďte aktivní a pracujte na úkolech, které Vám jednotliví vyučující posílají na výše uvedenou mailovou adresu naší třídy. Pokud si pracovní listy nemáte možnost vytisknout, pište je do sešitů a vypracované vyfoťte a pošlete vyučujícím na jejich mailové adresy. Učitelé práci zkontrolují a zapíší si, že jste zadaný úkol splnili. Vaše aktivita a snaha se bude počítat do dalšího hodnocení. Děkuji a přeji hodně zdaru a zdraví. Opatrujte se.

Edita Chmelová

25.3.2020

Milí žáci a rodiče 7.A,

jsem ráda, že začínáte pracovat na zápisech a úkolech, které Vám učitelé posílají. Aby to zasílání úkolů nebylo tak nepravidelné, tak jsme se domluvili i s ostatními vyučujícími, že Vám zápisy, úkoly a různé materiály ke studiu budeme zasílat vždy v pondělí po víkendu a Vy na jejich splnění a odeslání budete mít celý týden. A pak další pondělí zašleme další úkoly. Bude to tak lepší pro větší přehled.

Zdraví Vás Edita Chmelová