listopad 27, 2020

Rozvrh online výuky pro 8.A, která zůstává příští týden doma

níže je aktuální rozvrh pro žáky 8.A. Je to třída, která bude ještě příští týden doma.

- Připomínám, že distanční výuka je povinná! Pokud se dítě nezúčastní online výuky, bude třídní učitel požadovat omluvenku od zákonného zástupce.

- Hodiny, které jsou označeny zeleně jsou hodinami, kde se žák nebude hlásit do online výuky. Z toho důvodu, aby žáci netrávili v kuse mnoho času u počítače. Do těchto hodin bude zadána práce, kterou může žák vypracovat podle toho, jak určí učitel. Tyto práce budou kontrolovány následný týden. Žák je tedy nemusí vypracovat v tu dobu, kdy probíhá hodina, ale vypracovat je musí!

- Rozvrh pro žáky 6. a 7. tříd, který bude fungovat na stejných principech, zde vyvěsíme v průběhu příštího týdne.

- Připomínám také, že je Vám k dispozici neustále náš výborný školní psycholog, pan Jurčík. Budeme rádi, pokud se na něj obrátíte v případě potřeby. Prosím nezdráhejte se, je velice přívětivý a moc rád se Vám pokusí pomoci, poradit v těchto pro všechny těžkých chvílích. Kontakt na něj je uveden v sekci KONTAKTY na těchto webových stránkách.

Opatrujte se, ale zůstavejte zodpovědní.

Mgr. Jiří Buksa - ředitel školy

Snímek obrazovky 2020 11 27 v 11.32.07