Škola je účastníkem evropských projektů:
Cesta příběhů, reg. číslo CZ.02.3.61/0.0./0.0./16_012/0000587.
Centrum nových metod a příležitostí ve vzdělání,reg.číslo CZ.1.07/1.2.00/14.0011.
Operační program Vzdělávání pro konkurence schopnost, reg. číslo CZ.1.07/1.4.00/21.3441.
loga

prosinec 04, 2020

Rozvrhy pro distanční výuku a organizace výuky týdne od 7.12. do 11.12. 2020

 

Dobré ráno,

omlouvám se, že slíbené distanční rozvrhy pro 6. a 7. ročník zveřejňuji touto cestou až teď, ale měli jsme problémy s administrací školního webu. Proto třídní učitelé pro jistotu rozvhry distribuovali k Vám již v prostřed týdne. I tak je zde přikládám.

Systém zůstává stejný jako doposud s jedinou změnou a tou je:

- školní družina se příští týden vrací do původního režimu. Tzn. Bude fungovat jedno oddělení ranní družiny a odpolední družina je již k dispozici pro všechny žáky prvního stupně od 1.-5. třídu. Děti se vrací ke svým vychovatelkám jako dříve.

- příští týden tedy nastupují osmé ročníky

- šesté a sedmé ročníky zůstávájí doma

- obědy mají osmé a deváté ročníky automaticky přihlášené. Tedy pravidelní strávníci

- osmáci, kteří chyběli na některých online hodinách, ať si nezapomenou omluvenky a vemou si ke kontrole všechny práce, které byly zadány na doma a nebyly kontrolovány ihned učitelem

- jen pro osvěžení - bílé hodiny v rozvrhu jsou povinné a děti se musejí přihlásit v danou dobu do aplikace ZOOM ke svému učiteli. Zelené hodiny znamenají práci bez kamer, práci která se nemusí dělat ihned u počítače, ale která bude kontrolována podle toho, jak při zadání napíše učitel. 

- jsme rádi, že využíváte nabídnuté pomoci našeho školního psychologa pana Jurčíka. Pro ty, kteří by se na něj ještě chtěli obrátit, ať se nezdráhají a klidně jej kontaktují. V sekci KONTAKTY na něj naleznete spojení.

Přeji hezký víkend a těšíme se na tváře, se kterými jsme se tento týden neviděli.

S pozdravem za celou školu

Mgr. Jiří Buksa - ředitel školySnímek obrazovky 2020 12 02 v 9.36.01

 Snímek obrazovky 2020 12 02 v 9.36.17

 

Vytvořeno: 04 prosinec 2020