Škola je účastníkem evropských projektů:
Cesta příběhů, reg. číslo CZ.02.3.61/0.0./0.0./16_012/0000587.
Centrum nových metod a příležitostí ve vzdělání,reg.číslo CZ.1.07/1.2.00/14.0011.
Operační program Vzdělávání pro konkurence schopnost, reg. číslo CZ.1.07/1.4.00/21.3441.
loga

březen 30, 2021

Zápis do 1. tříd 2021/22

 

V době od 19. - 23.4. 2021 proběhne i na naší škole online zápis do 1. tříd.

 

Na těchto stránkách v sekci ORGANIZACE ŠKOLY - ZÁPIS DO PRVNÍCH TŘÍD naleznete všechny potřebné informace, včetně prokliku do aplikace, přes kterou bude zápis probíhat. V tuto chvíli ještě není možno se do aplikace přihlásit. Bude otevřena od data zahájení zápisu. 

Pokud se neuvolní nakázaná bezpečnostní opatření, počítáme pouze s formou online zápisu. Pokud máte problém s technikou či připojením, budeme Vám zde ve škole k dispozici. Více v informacích o zápisu v sekci ORGANIZACE ŠKOLY. 

Kritéria přijetí:

- Do běžných prvních tříd není kapacita omezena.

- Do prvních tříd s montessori prvky přijímáme 33 dětí do dvou tříd. Nízký počet dětí v jednotlivých třídách je nutný pro možnost realizace našeho typu výuky s monte prvky a pomůckami. 

- Pokud máte zájem o studium ve třídě s monte prvky, vyplňte prosím nezávazný dotazník zde:

>> https://www.zsmasarykova.cz/motessori-formular <<.

Odeslaný dotazník není v žádném smyslu podmínkou k přijetí ani na něj nemá vliv!  Má pro nás pouze informační charakter. Na základě zjišťování předběžného zájmu z těchto dotazníků připravujeme organizaci tříd. 

- K povinné školní docházce budou přednostně přijímány děti s místem trvalého pobytu v příslušném školském obvodu naší školy (spádové děti), děti umístěné v tomto obvodu ve školském zařízení pro výkon ústavní výchovy, ochranné výchovy nebo ve školském zařízení pro preventivně výchovnou péči.

- Pakliže budou přijaty všechny hlásící se spádové děti a nebude naplněno předem stanovené maximum, přijetí dětí z jiných spádových oblastí do stanoveného maxima určí los. 

Jestliže máte jakýkoliv dotaz, neváhejte a napište, rádi se pokusíme na vše odpovědět na mailech:

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. - ředitel školy

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  - zástupce pro 1. stupeň s monte prvky

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. - zástupce pro 1. stupeň

 

Těšíme se na Vás.

Tým ZŠ Masarykova Valašské Meziříčí

 

pozvanka zapis 2021 A4

 

Vytvořeno: 30 březen 2021